• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnegölspor Futbol Okulu (inegöl Genç Yıldızlar Spor Kulubü)

Adres :

Kazımkarabekir Mahallesi Yunusemre Bulvarı No: 25 Yıldırım Hamitler Doğa Koleji Yanı Doruk Halı Saha Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Çimen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 705 58 98

Whatsapp 2:

0 (541) 542 00 16

Birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren İnegölspor Futbol Okulu (İnegöl Genç Yıldızlar Spor Kulubü), spor sektörünün önde gelen ismidir. Bursa spor sektöründe vermiş olduğumuz hizmet sayesinde gençlere yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bilgi ve birikim sahibi kadromuz eşliğinde gençler için kapsamlı spor çalışmaları düzenliyoruz. Sizler de çocuklarınız için vermiş olduğumuz hizmeti tercih edebilirsiniz.

Erkek çocuklarda futbola olan ilgi erken başlıyor. Çocuklar futbol oynamaya meraklı olabiliyor. Futbol oynamayı seven, futbol oynamaya merak duyan çocuklar için kapsamlı eğitim veriyoruz. Futbolu tüm kurallarıyla oynayan, futbola tam anlamıyla hakim çocuklar yetiştirmek için çaba gösteriyoruz. Çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesi, vakit geçirirken hem eğlenip hem de öğrenmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Kursumuzda 6 ile 15 yaş arası çocuklar için eğitim veriyoruz. Vermiş olduğumuz eğitim için gruplar oluşturuluyor. Her grup için özel ders programı hazırlanıyor.

Kurs merkezimizde her zaman planlı hareket ediyoruz. Çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Çocuklar için kapsamlı spor eğitimi verirken aynı zamanda onların sosyal hayatını yönlendiriyoruz. Erken yaşta sporla tanışan çocukların vücut gelişimi de olumlu etkileniyor. Kurs merkezimizde bireysel eğitim verildiği gibi toplu eğitim de veriliyor. Tecrübe sahibi, güler yüzlü, samimi ve dürüst eğitmenler eşliğinde çalışmalar yapıyoruz. Yılın belirli dönemlerinde kayıt alıyoruz. Yeterli kayıt sayısına ulaştığımızda öğrencileri gruplara ayırıyoruz. Bu sayede öğrencilere daha iyi vakit ayırıyor, onlar için verimli eğitim ortamını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR