• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnova Diyet Trabzon

Adres :

Kemerkaya Mahallesi Kahramanmaraş Cad. Ziyat Nemli Sanat Sokağı Kasımoğlu İş Merkezi No: 5 Kat 3 Ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahim Özyurt

E-Posta Adresi :

dytozyurt@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 346 17 61

Birçok insan, özellikle de son zamanlarda değişen yeme problemleri yüzünden fazla kilolarla sorun yaşayabiliyor. Bunun yanı sıra, hayatın bir parçası haline gelen internet ve sosyal medya ise farklı güzellik ve beden algıları ile çeşitli ilizyonlar oluşturarak insanların algılarını bozuyor. Biz İnova Diyet Trabzon ailesi olarak, sizleri mutlu hissedeceğiniz kiloya ve bedene kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Trabzon diyet danışmanlık sektöründe, bünyemizde bulunan eğitimli danışmanlarımız sayesinde sıkça adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra, kişiye özel hazırladığımız beslenme listelerini büyük bir özen ve itina ile gerçekleştiriyoruz. Farklı endişeleriniz için başvurduğunuz merkezimizde, sizlere yardımcı olabilmek adına her zaman daha fazla çalışıyoruz.

İnova Diyet Trabzon ailesi olarak, öncelikli hedefimiz yaptığımız çalışmalarla diğer işletmelere örnek oluşturmaktır. Bu amaç doğrultusunda her zaman çalışma bilinci ile hareket ediyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizle özenle ilgileniyor ve en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde pek çok sorunu etkili ve kalıcı bir biçimde çözüme kavuşturuyoruz.

İşletmemizde en değer verdiğimiz konuların başında, müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnuniyet duymasını sağlamak gelir. Sizlerin farklı alanlarda danışmanlık ihtiyacı hissettiğiniz konularda, büyük bir özveri ile sizlere yardımcı oluyoruz. Siz de mutlu olacağınız hayatı sürmek için olmak istediğiniz kiloya ulaşmak istiyorsanız, mutlulukla sizlere yardımcı olacağız. Detaylı bilgi almak için işletmemizle irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR