• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İpek Isı Mühendislik

Adres :

Yeni Mahalle 19 Mayıs Caddesi No: 43/1 Merkez/artvin Artvin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Aktan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gokhan.aktan1907@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 889 84 67

Artvin tesisat ve bakım onarım sektörünün güvenilir ismi İpek Isı Mühendislik olarak hizmetinizdeyiz. Bu sektörde alacağınız hizmetlerin kaliteli olması sizin için oldukça önemlidir. Çalışmalarınız için tercih edeceğiniz firma güvenilir ve kaliteli olmazsa maddi manevi zarara uğrayabilirsiniz. Zarara uğramamak ve her zaman güvende kalmak istiyorsanız bizimle çalışmanızı tavsiye ederiz. Yılların tecrübesine sahip ekibimizle çalışmalarımızı müşteri odaklı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Doğal gaz tesisatı döşemesi, doğal gaz tesisatı tamiri, doğal gaz tesisatı bakım ve onarımı, su tesisatı döşemesi, su tesisatı tamiri, su tesisatı bakım ve onarımı, elektrik tesisatı döşemesi, elektrik tesisatı tamiri, elektrik tesisatı bakım ve onarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda ev ve iş yerleriniz için tesisat plan proje çalışmaları da yapmaktayız. Bu hizmetleri sizlere verirken kullanılan ve ihtiyaç duyulan malzemelerin satışını da yapıyoruz. Kullandığımız ve satışa sunduğumuz malzemelerin kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz.

Ekibimizin alanında uzman olması sayesinde çalışmalarımız eksiksiz bir şekilde gerçekleşiyor. Çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip ekip arkadaşlarımız sayesinde tüm çalışmalarımız kalite standartları içerisinde kısa sürede tamamlanıyor. Böylelikle müşterilerimizin ve firmamızın zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle birlikte her zaman çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR