• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İpek Oto Kuaför

Adres :

Aziziye Mahallesi 932 Sokak No: 16/a Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olcay Ay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

olcayay8181@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 543 04 62

Aracınız için gereken tüm bakım işlemlerini sunduğumuz firmamız İpek Oto Kuaför birmilyonnokta.com üyelerinin arasında yer almaktadır. Her araç sahibi sahip olduğu otomobil için en iyi bakım ve onarım hizmetlerini almak ister. Firmamız İpek Oto Kuaför ailesi olarak Düzce otomotiv sektöründe pek çok konuda sizlere yüksek kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

İpek Oto Kuaför ekibi olarak başta oto yıkama hizmetleri olmak üzere; çizik giderme, seramik kaplama, motor yıkama gibi çeşitli alanlarda müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimiz araçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri büyük bir itina ile kısa süre içinde tamamlamaktadır.

Firmamız tüm uygulamalarında yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda yüksek kaliteli işçilik, hız faktörü ve kaliteli malzeme kullanımından hiçbir zaman ödün vermeyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun, talep ettiğiniz tüm işlemleri hızlı ve güvenli şekilde sunarak uzun vadeli hizmetlere imza atıyoruz. Disiplinli ve sistematik olarak sunduğumuz süreçlerden memnuniyet duyacağınızdan hiç şüphemiz yok.

İpek Oto Kuaför ailesi olarak sizlere ve aracınıza yüksek kaliteli hizmetler sağlamak ekibimizin öncelikli hedeflerinden biridir. Bu amacı doğru şekilde yerine getirmek ve verimli hizmetlere imza atmak için hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Sizler de aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlere firmamız aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hemen randevu almak için ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR