• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İpekyolu Lihkab Bürosu

Adres :

Hafiziye Mahallesi Kazım Karabekir Bulvarı Fergül İş Merkezi Kat: 4 No: 124/31 İpekyolu Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Bayram

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 944 88 08

Van merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam eden İpekyolu Lihkab Bürosu firmamız alanında uzman ekipleriyle profesyonel çözümler geliştirmeyi sürdürmektedir. Harita kadastro uygulamaları pek çok yerde ihtiyaç olmakta, yaşam alanlarının, arsaların, arazilerin, doğanın bölünmesi, ayrılması, sınırlarının netleştirilmesi, sahip değişikliği gibi gereklerde devreye girmektedir. Bunun için yetkili firmalardan hizmet alınmalı ve gerek bireysel ihtiyaçlarda gerekse kurumsal ihtiyaçlarda yetkili harita kadastro mühendislikleri devreye girmektedir. Firmamız uzun yıllardır bölge genelinde çalışmalarına devam etmektedir.

Van hizmet sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler çok uzun yıllar önce yola çıktık. Daima koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek müşterilerimizin haklarını yasal çerçevede sonuna kadar korumayı ilke edindik. Kısa sürede başarılı işlere imza attığımız için de Van’ın en çok tercih edilen harita kadastro mühendislik bürosu haline geldik. Yine de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, en güncel prosedürler ve gelişmeler ışığında daha iyisi için çabalıyoruz.

Her biri harita kadastro alanında eğitimlerini tamamlamış, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, prensip sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte yasa ve yönetmelikleri takip ediyor, hizmetlerimizde daima güncel kalmaya gayret ediyoruz.

Sektörümüzle alakalı en modern ekipmanları, en iyi cihazları, en yeni teknolojileri kullanıyoruz. Böylece uygulamalarımızdan daha kesin, daha hızlı ve güvenilir sonuçlar elde etmeyi başarıyoruz. Halihazır harita yapımı, aplikasyon işlemi, zemin tespiti ve çok daha fazlasını uygun fiyata yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR