• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İrem Yıldız Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı

Adres :

Numune Evler Mah. Abdi İpekçi Cad. Ergün Ocak İş Merkezi Kat: 2 Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen İrem Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

irem96yildiz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 332 11 31

Danışmanlık hizmetleri veren İrem Yıldız Beslenme ve Diyet Danışmanlığı birmilyonnokta.com üyesidir. Danışmanlık merkezimizde beslenme ve diyet için sizlere rehberlik etmekteyiz. Yaşam kalitenizi düşüren fazla ya da eksik kilo sorunlarına tam çözüm için sizlere hizmet vermekteyiz. Sizleri huzursuz eden kilo problemlerine son vermek ve daha sağlıklı bir şekilde hayata devam etmek isteyenler için doğru bir adres olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerin mutluluğu için katkı yapmayı misyon edinerek danışmanlık hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

Hatay danışmanlık sektöründe başvurabileceğiniz güvenilir bir adres olarak hizmetinizdeyiz. Uzman diyetisyen desteğiyle sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve güler yüzlü hizmetler sunmaktayız. Fazla kilolardan ya da zayıflıktan şikayet eden danışanlarımıza sağlıklı bir şekilde kilo vermenin yanı sıra ömür boyu uygulayabilecekleri beslenme tavsiyeleriyle ideal kilolarda kalmalarını devamlı hale getiriyoruz. Sizlerin daha kaliteli bir yaşam sürmesi adına kilo problemini ortadan kaldırıyoruz.

Kilo alma ya da vermede her aşamada sağlıklı uygulamalarla ilerliyoruz. Tamamen doğal yollardan sağlıklı beslenerek ve düzenli bir şekilde ideal kilolara kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Ruh ve beden sağlığımız için esas olan sağlıklı beslenmeyi bir yaşam biçimi haline getirerek sizlere kısa süreli değil ömür boyu ideal kilolarda kalmanızı sağlayacak şekilde danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Hem sağlıklı hem de ideal kilolarda olmak isteyen danışanlarımız için müracaat edebilecekleri en iyi adres olarak hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR