• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işık Harita & Mühendislik Bürosu

Adres :

Ece Mahallesi Ali Çetinkaya Sokak No: 7 Afyonkarahisar » Sandıklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Işık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 399 63 03

Işık Harita & Mühendislik Bürosu İsimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesine yeni dâhil olan firmalar arasında yerini aldı. Günümüzde hemen hemen her sektörde mutlaka bir mühendisliğe ihtiyaç duyulmakta ve resmi belgeler olmadan işlerimiz yürümemektedir. Bunlardan bir tanesi de harita mühendisleridir. Günümüzde nasıl ki bir yapı yapıldığında mimarlara, inşaat mühendislerine veya elektrik mühendislerine ihtiyaç duyuluyorsa aynı şekilde harita mühendislerine de ihtiyaç duyulmaktadır. Harita mühendisleri en başta hizmet vermekte ve yapı yapılmadan ölçümler yapmaktadır.

Afyonkarahisar hizmet, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve yeni başarılar da elde etmeye devam ediyor. Son derece kaliteli bir hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, çokça tercih edilmektedir. Firmamız, harita çizimi, yol projesi çıkarma, parsel ölçümü, arsa ölçümü, kat mülkiyeti alma ve daha birçok farklı hizmet ile yanı başınızda yer almaktadır. Dilediğiniz zaman arayarak önce randevu oluşturup sonra büroya gelerek hizmet alabileceğiniz firmamız, aynı zamanda bu sektörün en uygun fiyata hizmet veren tek firmasıdır.

Halka kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte olan firmamız, çok yoğun çalışmakta ve yoğun bir müşteri kitlesine sahip olmaktadır. Sizler için kendini geliştiren ve hizmette sınır tanımayan firmamız, işinin ehli çalışan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam ediyor. Hemen bizleri arayarak bu harika ötesi hizmeti almak için randevu alabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR