• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Isır Fast Food

Adres :

Hüseyin Ağa Mah. Hallas Sok. No: 3 Taksim İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kaan Yağcı

E-Posta Adresi :

isirfasfood@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 213 47 00

Gıda sektöründe kalite, güvenilirlik, lezzet önde gelen noktaların başında gelmektedir. Bu yüzden alınacak olan hizmetin güvenilir ve bilindik bir kurumdan sağlanması doğru tercih olacaktır. Bizler Isır Fast Food olarak yaşantınızın yoğun temposu içerisinde sizlerin enerji toplaması, atıştırması adına profesyonel hizmetler vermekteyiz. Sizlerde Isır Fast Food olarak bizleri tercih edebilir, arkadaşlarınız, dostlarınız ve sevdiklerinizle eşsiz vakitler geçirebilirsiniz.

Isır Fast Food olarak İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere hizmetler vermekte, kurulmuş olduğu ilk günden günümüze kadar değişime ve gelişime açık olan işletme vizyonu sayesinde müşteriye güven veren bir hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmetler neticesinde İstanbul fast food alanında siz değerli müşterilerimiz ve değerli halkımızca tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz konumun korunması, sektördeki öncü ve lider yapımızın devamlılığının sağlanması, kaliteye önem veren misyonumuz ile saygın bir işletme olmaya devam etmekteyiz. Isır Fast Food olarak tercihinizi bizlerden yana yaparak kaliteli hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Kurum olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerde kaliteliye, temizliğe, steriliteye, doğal ve eşsiz lezzetler üretmeye önem vererek çalışmaktayız. Hizmetlerimizde damak tatlarınıza uygun farklı menü içeriklerimiz sayesinde sizlerin de beğeneceği bir tadı ulaştıracağımızdan eminiz. Güler yüzlü, lezzetli elleri olan çalışan kadromuz sayesinde memnuniyet yüzdesi yüksek bir hizmet alacağınız Isır Fast Food olarak siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan gurur duyar, haftanın her günü sizleri ağırlamak isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR