• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İslahiye Evren Yol Yardım Oto Kurtarma

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Şehit Polis Memuru Cevdet Keskin Caddesi No: 95( İslahiye Yeni Sanayi Sitesi ) Gaziantep » İslahiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Remzi Evren

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 118 27 27

Whatsapp 2:

0 (541) 405 77 74

İslahiye Evren Yol Yardım Oto Kurtarma isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandırmış firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, yolların dostu ve yollarda kalanların kahramanı olmaya devam ediyor. Memnuniyetine son derece önem vermekte olan firmamız, işinin ehli ve çalışkan kadrosu ile harikalar yaratmaktan geri durmuyor, her hizmeti ile müşterisinin yüzünü güldürmeye de devam ediyor. Oldukça rehavet görmekte olan değerli firmamız, çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir ve yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Gaziantep yol yardım, şehir merkezinde veya dışında fark etmeksizin nerede olursanız olun sizlere adeta ışık hızında ulaşıyor ve kurtarma hizmetini sunuyor. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile kişisel araç kullanımı oldukça artmış ve bu nedenle de trafik yoğunluk kazanmıştır. Trafiğin yoğunlaşması ile birlikte kazalar ve araçların arıza vermesi de hat safhaya gelmiş bulunmaktadır. Kaza hiçbir zaman geliyorum demez veya aracınız hiçbir zaman sizi yolda bırakacağını önceden belli etmez. Bu nedenle mutlaka bir oto yol yardım hizmeti sunan firma ile anlaşmanızı ve iletişim bilgilerini yanınızda taşımanızı öneririz. Bu konuda gözünüz kapalı güvenip hizmet alabileceğiniz değerli firmamız yedi yirmi dört saat aralıksız hizmetinizdedir.

Firmamıza iletişim numarası üzerinden anında ulaşabilir ve hemen hizmet alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta olan firmamız, aracınızı gideceği yere kadar en sağlam şekilde getiriyor ve tek bir çizik dahi gelmesine izin vermiyor. Yanı başınızda yer alan kaliteyi çok uzaklarda aramayın deriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar