• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İsra Oto Kurtarma

Adres :

- İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Çiçek

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 856 42 39

İzmir Torbalı’da hizmet veren İsra Oto Kurtarma firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Otomobiller hayatı pek çok açıdan kolaylaştırıp yaşam standartlarını yükseltseler de her zaman arıza, kaza, hasar riski vardır. Hiç ummadığınız bir anda yolda kalabilirsiniz. Bu durumda en acil ihtiyacınız oto kurtarmadır ve bizler tam da bu noktada uzun yıllardır destek oluyoruz.

İzmir yol yardım sektörünün liderlerinden birisi olarak tamamen yol yardımı için hazırlanmış, tam donanımlı, yeni nesil araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmadan yapıyor, her zaman acil yardıma hazır ve nazır bekliyoruz. Yılların bilgi ve birikimiyle zorda kaldığınız anda tarafımıza ulaştığınız anda bütün kontrolü ele alıyor, planlamayı yapıyor ve sizleri bütün zahmetlerden kurtarıyoruz.

Her biri oto kurtarma alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, özverili ve yenilikçi bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimiz gerek çağrı merkezimizde gerekse araç koltuklarında süreci en iyi şekilde yürütmektedirler. Şoförlerimiz bölgemiz lokasyonuna tamamen hakim oldukları için her nerede olursanız olun en kısa sürede adreslerinize ulaşmakta, araçlarınızı bulundukları yerden alarak dilediğiniz servise ya da otoparka taşımaktadırlar.

Araçlarınızın ne zaman, nerede kaza yapacağını, arızalanacağını kestirmek imkansızdır. Bu yüzden yol yardım hizmetine her zaman ihtiyacınız olabilir. Firmamız bunun farkında olarak 7 gün, 24 saat ulaşılabilir vaziyettedir. Böylece dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, en uygun fiyatlarla dakikalar içinde yardımınıza yetişmemizi talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR