• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İssdöner

Adres :

Sarımazı Köşk Sk.no 1/2 Sarımazı/hatay Hatay » Belen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Akalın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akalinmert1@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (546) 613 59 60

Hatay restaurant sektöründe kurmuş olduğumuz İssdöner Belen’ de siz değerli müşterilerimize en lezzetli tatları ve en kaliteli hizmeti vermektedir. En taze yemekleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun bir şekilde, keyifli bir mekânda ve uygun fiyatlarda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Et ve tavuk dönerimizin lezzetini sizlere sunarak, hijyen ve kalitemiz ile farkımızı ortaya koymaktayız. Hem geleneksel lezzetimizi hem de kalitemizi koruyarak bu yolda ilerlemekteyiz.

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza döner ve et konusunda en kaliteli hizmeti vererek güvenlerini kazanmaktayız. Hızlı ve kaliteli servis anlayışımız, güler yüzlü personellerimiz ve eşsiz lezzetimiz ile damağınızda unutamayacağınız bir tat, kalbinizde paylaşamayacağınız bir sevgi bırakıyoruz. Sizlere sunduğumuz sıcak ve samimi ortam sayesinde yemeğinizi keyfe dönüştürmenizi sağlamaktayız. İssdöner, ilgi, saygı ve sevginin buluşma noktasıdır.

Atılımcı ve çağdaş yapımız sayesinde büyümeye devam ettiğimiz ve siz değerli müşterilerimize sağladığımız modern hizmet anlayışı ile muhteşem lezzetler sunmaktayız. Hatay usulü hazırladığımız soslu çıtır çıtır dönerlerimiz en kaliteli malzemeler ile ve en hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır. Eşsiz sos lezzetlerimiz ve garnitürlerimiz ile sizlere en iyi tavuk döner menülerini sunmaktayız. Ayrıca dönerlerimizde kullandığımız lavaşlarımız merdane kullanarak el maharetlerimiz ile yapılmaktadır.

Sevgi ve mutluluk ile ve büyük bir görsel şölen ile hazırladığımız menülerimizi siz değerli müşterilerimize sunmak için işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR