• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Elif Yapı

Adres :

Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Kılıç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 050 96 86

Whatsapp 2:

0 (537) 050 96 86

Balkonlar evlerin ferah, hava almanızı sağlayan ve keyifli vakit geçirdiğiniz alanlarıdır. Bu alanlarda daha rahat hareket etmek, güneşten ve rüzgârdan minimum düzeyde etkilenmek için cam dekorasyonu kullanılır. Balkonlara görsellik bozulmadan firmamız tarafından uygulanan İstanbul cam dekorasyon işlemlerimiz ile hem görsel anlamda daha güzel hem de dış etmenlerden daha az etkilenen bir balkona kavuşmuş olursunuz. Firma olarak bu konuda geniş çözüm tekniklerimiz vardır. Ekiplerimiz ve kullanılan malzemelerimiz de bu konuda işimizin kalitesini ve titizliğini sizlere yansıtmaktadır.

İstanbul içerisinde pek çok balkon düzenlemesi yaparak, cam dekorasyonu yapan ve müşterisini memnun bırakan bir firma olarak balkonlarınızın dört mevsim kullanılabilir olmasını sağlıyoruz. Kapatılan balkonlar sizlere daha fazla avantaj sunar. Örneğin kışın balkonunuzda yine oturmaya devam edebilir ve manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kullanmış olduğumuz cam modelleri birbirinden farklıdır. Aynalı, aynasız vb. içeriyi göstermeyen camlarımız ile de balkonlarınıza cam balkon tasarımı yapabiliyoruz. Yapmış olduğumuz cam balkon işleminde görsel anlamda evinizin görselliğini ve bütünlüğünü bozmuyor tam anlamıyla yapınızca şıklık katıyoruz. Kaliteli hizmet sunabilmek adına, kaliteli malzeme kullanıyor, kaliteli camlarımız ile uzun yıllar sizlere kullanım sunuyoruz. Ekiplerimiz de alanında uzun yılladır hizmet veren kişiler oldukları için bu alanda becerikli, tecrübeli ve işinin ehli kişilerdir. Bizlere hemen iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir ve cam balkon fiyatları, ölçüleri hakkında detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR