• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Lahmacun Ve Pide Fırını

Adres :

Küçükkızılhisar Mah. Derindere Cad. 31/ B / D ( Onkoloji Civarı) Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Çeliktürk - Fatih Kaynak

E-Posta Adresi :

fatihkaynak83@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 574 24 83

Kültürel ve geleneksel lezzetlerimiz arasında yer alan lahmacun, pide ve diğer damak tatlarımız geçmişten günümüze kadar gelmiş olan eşsiz lezzetlerdir. Bu lezzetlerin usta ellerde hazırlanarak siz değerli müşterilerimize ulaştırılmasında bizlerde işletme olarak sizlere en kaliteli şekilde hizmetler vermekte, geleneğimizi geleceğimize taşımaktayız. İstanbul Lahmacun ve Pide olarak vermiş olduğumuz bu değerli hizmetler sürecinden sizlerde faydalanabilir, güven, lezzet ve kaliteye bir arada kavuşabilirsiniz.

İstanbul Lahmacun ve Pide olarak Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan pide ve lahmacun fırınımızda siz değerli müşterilerimize ve halkımıza hizmetler vermekteyiz. Kurulduğumuz günden gelmiş olduğumuz güne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde tazelik, kalite, temizlik, güvenilirlik, uygun maliyetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma vizyonumuz ile Gaziantep restaurant alanında müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir işletme konumuna yerleşmiş bulunmaktayız.

Gelmiş olduğumuz bu özel konumu korumak, yaptığımız va yapacağımız yeni vizyoner çalışma ve hizmetler ile daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetleri sizlere verebilmek için büyük bir çaba göstermekteyiz. Sizlerde bizleri tercih ederek bu süreçte bizlere destek olabilir, kaliteli hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul Lahmacun ve Pide olarak farklı çeşitlerde pideler, lezzetli lahmacunlar ve sabahları sıcak olarak pişirdiğimiz nohut ve kavurma lezzetlerimiz ile de hizmetler sunmaktayız. Fatih usta ve Uğur ustanın eşsiz ellerinden çıkan lezzetli lahmacun, pide ve kavurmalarımızı yemeye sizleri de bekleriz. Haftanın her günü açık olan işletmemiz daima hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR