• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Salon Salon Kuaför & Güzellik Merkezi

Adres :

75.yıl Blv. Akevler Mh.21.sk. No: 28/5 Gök2 Apt. Hatay / Antakya Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Okay

E-Posta Adresi :

mali_okay@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 979 55 78

Whatsapp 2:

0 (553) 173 30 38

İstanbul Salon Salon Kuaför & Güzellik Merkezi olarak Hatay Antakya’da faaliyet gösteren salonumuz bütün bayanların en temel ihtiyaçları olan kişisel bakım alanında görev yapmaktadır. Bizler biliyoruz ki her biriniz daha güzel ve daha bakımlı görünmeyi hak ediyorsunuz ve bugün ortaya çıkan ürünleri, ekipmanlar ve teknolojilerle bu alanda yapılabileceklerin sınırları son derece geniştir. Buna bir de salonumuzun zevk sahibi personelleri eklenince hayallerinizin ötesinde bir görünüme kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü bizler bunun için yola çıktık ve yıllardır da bin bir türlü tasarıma, uygulamaya imza atmayı başardık. Kısa sürede Hatay’ın en çok tercih edilen güzellik merkezi haline geldik. Yine de sizlerin hep daha iyiyi hak ettiğinizi biliyor, bu niyetle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Hatay güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek salonlarından birisi olarak bizler önceliği her zaman sizlerin koşulsuz memnuniyetinize veriyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ederek tercihleriniz doğrultusunda her ne yapılması gerekiyorsa en iyi şekilde yapıyor, saklı güzelliklerinizi beklentilerinizin çok daha ötesinde ortaya çıkarıyoruz.

İstanbul Salon Salon Kuaför & Güzellik Merkezi olarak yenilikçi, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz. Bu bakımdan sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından izliyor, en modern teknolojiler eşliğinde uygulamalarımızı kişiye özel hale getirerek yapıyoruz. En trend uygulamaları kısa sürede hayata geçirme başarısı gösteriyoruz. Dünya markalarının en yeni ürünleriyle uygun fiyatlı kişisel bakımlar yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR