• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmir Bayraklı İçli Köfte

Adres :

75. Yıl Mahallesi İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülten Güngör

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 556 51 78

Ağızlarda dağılan ve iştahları kabartan Anadolu’nun eşsiz tadı içli köfteyi İzmir Bayraklı ’da sizlerle buluşturan firmamız İzmir Bayraklı İçli Köfte birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Tadı asla eskimeyen ve yerinin doldurulmasının mümkün olmadığı, Türk mutfağının en kalıcı eserlerinin başında gelen içli köfte, hemen her kültürden damağa hitap etmektedir. Titizlikle hazırlanan özel az yağlı kıyma ve iç harcın, katıksız yöresel bulguruyla buluşması sonucu, damakları çatlatan bu lezzet ortaya çıkmaktadır. Yalnız Anadolu mutfağıyla kalmayıp tüm Ortadoğu mutfaklarına yayılan içli köfteler, bölgesel hazırlama kültürlerine göre farklılık gösterse de temelde iki farklı pişirme yöntemi ile hazırlanarak sunumu yapılmaktadır.

Genelde haşlama ve kızartma işlemleri sonrası sunumu yapılan bu iştah açan gıda maddesi, ülkemizde hemen her ana yemeğin yanına restoranlar tarafından aperatif bir vazgeçilmez olarak sunulmaktadır. Bu eşsiz lezzeti İzmir’de sizlerle buluşturan firmamız, kendi imalatı olan içli köftelerin toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. İddia ediyoruz, çekirdekten yetişen usta ellerin meziyetleri ile hazırlanan el yapımı köftelerimizi deneyince sizde vazgeçemeyeceksiniz.

İzmir yeme içme ve eğlence alanında eşsiz içli köfteleri sizlerle buluşturan firmamız, tamamen hijyen standartlarından oluşan üretim tesisi ile insan sağlığı açısından deneyimli, güvenli ve steril bir ortam sunmaktadır. Açılış, sünnet, mevlit, davet, yemek organizasyonları gibi özel günlerinizde, davetlilerinizin ağızlarına layık toplu siparişleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Tüm Bayraklı ve çevresine alo çiğköfte paket servisiyle hizmetler veren firmamız, en kaliteli içli köfteleri en uygun fiyatlara sizlerle buluşturuyor.

%100 dana kıyması el yapımı çıtır içli köfte toptan satış

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR