• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmir Öz Efe Oto Yıkama

Adres :

Ata Sanayi Sitesi 8780/23 Sok No 21 Çigli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar -emre Turgut

E-Posta Adresi :

serdarturgut35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 325 96 07

Whatsapp 2:

0 (530) 325 96 07

Whatsapp 3:

0 (553) 683 07 58

İzmir Öz Efe Oto Yıkama

İzmir çiğli oto yıkama,izmir çiğli oto yıkama firmaları,izmir çiğli oto yıkama merkezi,izmir çiğli uygun fiyatlı oto yıkama,izmir çiğli en yakın oto yıkama,izmir çiğli oto yıkama hizmeti,izmir çiğli oto temizleme noktası,izmir çiğli oto yıkama firması,izmir çiğli oto yıkama servisi,izmir çiğli cilalı oto yıkama ve izmir çiğli süngersiz oto yıkama olarak hizmet vermekteyiz.

Oto yıkama sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Öz Efe Oto Yıkama firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR