• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmir Tek - Ser Elektronik Hizmetleri

Adres :

4019/2 Sokak No: 49/b İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Haktanır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tekserelektronik35@gmail.com

Karabağlarda faaliyette bulunan İzmir Tek – Ser Elektronik firmamız birmilyonnokta.com un üyesidir. İzmir elektronik sektöründe hizmetleriyle lider konumda olan firmamız her çeşit çanak anten kurulumu, TV ekran değişimi, TV tamiri, uydu montaj ve tamiri, bilgisayar tamiri ve led TV tamiri konularında müşterimize hizmet vermektedir. Bosch, Arçelik, baymak, demirdöküm gibi pek çok marka ürünün tamirini yapabilmekteyiz. Saydığımız hizmetler dışında kombi, klima ve beyaz eşya tamiri konularında da destek müşterilerimize destek olmaktayız.

Firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensiplerinden ödün vermeden yıllardır sektörde var olmaya devam etmiştir. Geniş müşteri kitlesine sahip olan firmamız her zaman ihtiyaca göre hem adresinizde hem de firmada tamir ve bakım yapabilmektedir. Çalışan personellerimiz, işlerinde uzman ve tecrübeli kişilerdir. Tüm teknolojik gelişmeleri takip edip maliyeti azaltacak, verimi arttıracak yenilikçi tüm fikirleri ürün tamirinde uygularlar. Firma olarak her zaman fiyatlarımızı makul seviyede tutarız. Tamir dışında kurulum ve değiştirme işlemleri de yapmaktayız.

Firmamıza gelen tüm müşterilerimiz için ilk önceliğimiz bütçelerini zorlamadan tamir edilmesi mümkün olan tüm eşyaların kullanılabilir hale getirilmesini sağlamaktır. Eğer bozuk olan eşya çok eski, teknolojik olarak çok yetersiz ve tamir sonrasında da ömrü kısa olacak bir eşyaysa personellerimiz müşterimize bunu açıkça ifade eder ve müşteri kabul ederse işlemler yapılır. Bu sayede yıllarca müşterilerimizin devamlılığını ve güvenini de kazanarak yola devam ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR