• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmit Ekspertiz Dynomark Ekspertiz

Adres :

Sanayi Mah. Doğan Birlik Sanayi Sitesi Gökmavi Sok. No: 39 Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

izmitekspertiz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 058 51 26

Whatsapp 2:

0 (552) 888 86 78

Whatsapp 3:

0 (541) 262 41 00

Whatsapp 4:

0 (553) 179 89 98

İzmit’te hizmet vermekte olan firmamız İzmit Ekspertiz Dynomark Ekspertiz birmilyonnokta.com un üyesidir. İzmit Oto Ekspertizsektörü; hem il olarak diğer illere oranla oldukça gelişme ve büyüme göstermiştir. Hem de sektör olarak gelişmiş ve büyümüştür. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için tarafsız hizmetler verilmektedir. Otobüs, her marka model araç ve motor için müşterilerimize destek olmaktayız.

Bizler için müşteri memnuniyeti çok önemli bir kriterdir. Hizmette kalite diğer önemli ve taviz vermediğimiz kriterimizdir. İstediğiniz marka ve model araç için ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız işlerinde yeterli deneyime sahip, işlerinde uzman kişilerdir. Tamamen gönül rahatlığı ile objektif davranarak müşterilerimiz için net ve sağlıklı bilgiler içeren raporlar hazırlamaktadırlar. İlgili belgelerin hazırlanmasında son teknoloji makineler kullanmaktayız. Sürekli gelişmelere açık ve yenilikçi anlayışı ile hem müşterilerimize kaliteli hem de güvenli hizmetler sunmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır sektöre emek vermiş ve araç incelmeleri konusunda oldukça uzmanlaşmıştır. Sektördeki başarıları ve tarafsız raporlamalarıyla lider konuma gelmiştir. Günümüzde şu an bulunduğu konumu korumak, sektördeki yerini sağlamlaştırmak ve daha da iyi hizmet verebilmek için çok çaba sarf etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler için ilk günden bugüne her zaman uygun fiyat politikası uyguladık ve aynı şekilde devam edeceğiz. Bizleri web sayfamızdan takip edebilir, whatsapp hatlarımızdan da bilgi ve fiyat alabilirsiniz. İstediğiniz zaman sizlere destek olmak adına firmamıza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler