• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jasmine Temizlik

Adres :

Sedir Mahallesi 726 Sokak No: 39 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Yalçınoğlu - Serkan Yalçınoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

jasminetemizlik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 063 24 64

Whatsapp 2:

0 (541) 548 07 00

Antalya temizlik sektöründe hizmet sunan Jasmine Temizlik birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Temizlik hem sağlıklı olmanın hem de düzenli olmanın temel anahtarıdır. Başka bir ifade ile de hayatımızda tartışılmaz bir yere sahiptir. Jasmine Temizlik olarak uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile sizleri buluşturmaktayız. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yerinde buharlı koltuk yıkama, dezenfeksiyon hizmetleri, ev temizliği, ofis temizliği, merdiven temizliği ve inşaat sonrası temizlik yer almaktadır.

Hayat çok yoğun bir şekilde geçmektedir. Bu koşuşturmacanın içerisinde ev temizliğine ise pek çok kişinin zamanı kalmamaktadır. Zaman oluşturmak, plan yapmak yerine ev temizliği hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile titiz ve dikkatli bir şekilde yapmaktadır. Geriye ise evinizin temiz halinin keyfini çıkarmak kalmaktadır.

En zor temizliklerden biri inşaat sonrası temizliktir. Çeşitli inşaat malzemeleri, boya vb. malzemelerin çıkarılması için seçilen temizlik malzemeleri ve yöntemler çok önemlidir. Sahip olduğumuz tecrübe ve temizliğe olan profesyonel bakış açımız ile bu zor gibi görünen temizlik daha da kolay bir hale gelmektedir. Yeni evinize ya da iş yerinize taşınacaksınız nasıl yapacağız diye düşünmeyin. Firmamız olarak sizlerin yanındayız. Siz taşınma telaşı içerisinde de temizliği düşünmeden planlarınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Modern ve gelişmiş ekipmanlarımız ile koltukluklardan merdivenlere kadar bütün hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmek için çalışmaktayız. Son bir yılda dezenfeksiyonun ne kadar önemli olduğu da görüldü. Dezenfeksiyon hizmetimiz ile de mekanları sağlık açısından uygun hale getirebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler