• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jawohl Ümraniye Ana Bayi ( Ümraniye Sigara Yanık Tamiri )

Adres :

Necip Fazıl Mahallesi Bıçkın Sokak No: 22/a İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Kalmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sigarayaniktamiri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 453 13 77

Otomobillerinin temizliğine özen gösteren müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız Jawohl Ümraniye Ana Bayi ( Ümraniye Sigara Yanık Tamiri) birmilyonnokta.com un üyesidir. Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetleri şöyle sıralayabiliriz: sigara yanık tamiri ve far temizleme hizmetleri. Araçlarınızın kötü görünmesine ve ikinci el piyasasında değerinin düşmesine neden olan tüm yanık izlerini yok etmek için müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

İstanbul hizmet sektöründe önemli yeri olan firmamızda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına çok çalışmaktayız. Hizmetlerimizde kullandığımız tüm ürünler ve dolayısıyla tüm uygulamalar kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır. Araçlarınıza olmadık zamanda olmadık lekeler oluşabilir, içecek dökülebilir, evcil hayvanlar kirletebilir, en kötüsü de yanık izi oluşabilir. Aracınızın hangi bölgesinde olursa olun tüm bölgeler için yanık izi tamiri yapılmaktadır. Yanık izi tamirinden sonra yanık izinin nerde olduğu bile anlaşılmayacaktır, sigara izinden hiç iz kalmayacak şekilde ilgili noktanın onarımı yapılmaktadır. Genç, dinamik, işlerinde uzman kişilerden oluşan ekibimiz müşterilerimizin isteğine göre kısa zamanda çözüm odalı çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız kısa zamanda başarılı işler çıkarmış ve bu sayede tanınmıştır. Sektörde sözü geçen firmalardan biri olmuştur. Kurulduğu ilk zamandan bugüne kadar hep en iyiyi yapma çabası içinde olan firmamız bu yaklaşımı sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmıştır. Web sitemizden hizmetlerimizi inceleyebilir, whatsapp hattımızdan da arayarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Ümraniye’de geniş bir servis ağımız ve her geçen gün artan müşteri kitlemiz bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR