• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jet Oto Lastik ( Jetlas)

Adres :

Kunduzhan Mahallesi Oruç 1. Sokak No: 4 Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

classmen1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 948 28 88

Whatsapp 2:

0 (507) 948 28 88

Çorum’un Merkez ilçesinde faaliyet göstermekte olan Jet Oto Lastik (Jetlas) olarak bizler lastik sektöründe edindiğimiz deneyimler doğrultusunda siz Çorumlu müşterilerimizin araç sürüşü sırasında daha güvenli hissetmesini sağlayacak olan ürünleri karşınıza çıkarıyoruz. Sektörümüzdeki tüm bilgi birikime hakim geniş ekibimizin yıllardır edinmiş olduğu deneyimlerle araçların modelleri ve markaları ne olursa olsun aracın uygun zemine ve hava şartına göre lastiğinin belirlenmesini de sağlayabiliyoruz.

Çorum’da en bilinen oto lastik firmalarından biri olarak bizler Çorum oto lastik ve jant sektörünün öncü firması olma kimliğine uygun şekilde sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Bu noktada dünyanın önde gelen markalarından lastik ürünlerini sizlerin karşısına çıkararak trafik içindeki sürüşünüzü çok daha güvenli hale getirecek olan lastik ürünleriyle araç hakimiyetinizi daha da artırmanızı mümkün hale getiriyoruz. Her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde sizlere hizmet vermeye devam eden satış ve servis ekibimizle sizlerin taleplerinin en kısa sürede karşılanmasını da sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu bir sektörde hizmet veriyor olmamızın bilincinde kalarak sektörümüzde yenilikçi ve farklı bir hizmet anlayışını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Birlikte çalıştığımız işletmelerle girdiğimiz işbirlikleri doğrultusunda çok uygun maliyetlerle en kısa sürelerde ürün ve hizmetlerin verilmesini de mümkün hale getirebiliyoruz. Lastiklerinizin seçimi noktasında ortaya koyduğumuz ürün tercihleri ile araçlarınızdan aldığınız performanslar konusunda da memnun kalacağınız çözümlerle sizleri buluşturmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR