• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kader Kolonya & Parfüm

Adres :

Veli Ahmet Mahalle İnönü Cad. No: 95/a Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Hasoğlu

E-Posta Adresi :

hasogluozlem@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 947 94 34

Firmamız; Kocaeli hizmet sektöründe kolonya, parfüm, oda spreyi, araç parfümü, cam şişe oda kokuları gibi oldukça geniş bir ürün gamında satış hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar uluslararası standartlarda satışını yaptığımız ürünler ile kozmetik dünyasının önde gelen isimlerinden biri olduk. Ürünlerimiz insan ve çevreye zararlı herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Alkol ve esans oranı titizlik ile ayarlanarak tüketicimize sunulmaktadır. Sunum ve paketlenmesini müşterilerimizin isteğine göre çeşitli boyutlarda ve şekillerdeki şişelerde hazırlayarak karşılamaktayız. Bununla birlikte Zambak, Aşk Çiçeği, Hazan, Kader Çiçeği, Zambak gibi pek çok koku çeşitlerimizi de tüketicilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firma olarak koku, kişisel bakım, ev ve oto kozmetiği konularında sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeni çalışmalar ve projelere yöneldik. Adımızı daha geniş kitlelere duyurmak için hız kesmeden çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Her daim amacımız en iyi ürünü üretip en şık şişelerde ambalajlayarak tüketicilerimize sunmak ve pazar payımızı genişletmektir. Bununla birlikte firma olarak her bütçeye uygun ürün çeşitliliğimiz ile en iyi kaliteyi en hesaplı fiyatlar ile tüketici kitlemize sunmaktayız.

Firma olarak ticari hayatta yılların kazandırdığı tecrübe ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak başlıca çalışma prensibimiz olmuştur. Bu prensibimiz ışığında yeni ürünler geliştirmeye yönelik çalışmalarımızı ticaret hayatına atıldığımız ilk günün heyecanı ile devam ettirmekte ve geleceğe doğru emin adımlar ile yürümekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR