• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadıköy Erkek Kuaförü ( Mehmet İldeç Men's Hair Studio )

Adres :

Sahrayıcedid Mahallesi İnönü Caddesi İzmir Apt No 33b Kadıköy İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet İldeç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmetildec80@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 574 75 57

Kadıköy Erkek kuaför, kişisel bakım, saç sakal tasarımı ve saç traşı gibi konularda hizmet vermeye devam ediyoruz. İyi bir erkek kuaförü olduğumuzu ortaya koyduğumuz hizmetlerimizle ispatlamaktayız. Müşterilerimizin mutlu olmasını sağlamak için kalite ve üstün hizmet prensipleri ile yolumuzu sürdürmekteyiz.

Özverili personel ekibimizle ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunmaktayız. En iyi görünümü elde etmeniz için mümkün olan her türlü hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Daha iyi bir konumda, daha profesyonel ekipler eşliğinde taleplerinizi karşılamaktayız. Her geçen gün artan ve değişen müşteri taleplerine eksiksiz olarak hizmet verebilmek için sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve her zaman kusursuz hizmetle karşınıza çıkmak istiyoruz.

Yüz şeklinize göre tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Saç ve sakal kesimlerinde tarzınızı yakalamanız için sizlere elimizden geleni yaparak hizmet sunmaya devam ediyoruz.İstanbul kuaförolarak sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün daha da arttırarak üstün kaliteyi yakalamaya çalışıyoruz. Sektörde pek çok kuaför arasında daha çok tercih edilen bir kuaför olabilmek için hizmetlerimizin alanını ve kalitesini sürekli olarak bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Sizler de hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve sizler için uygun olan hizmeti temin etmek için firmamıza uğrayabilirsiniz. Kadıköy’de tercih edilen, beğenilen ve sevilen bir marka olarak öne çıkmak için bizler sizlere uygun fiyatlı hizmetlerimizi sunmaya sürekli devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR