• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadıköy Lihkab Bürosu

Adres :

Hasanpaşa Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No: 13 Daire: 5 İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Günay Akdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 574 02 62

İstanbul Kadıköy’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Kadıköy Lihkab Bürosu yıllardır kalitenin, güvenin ve profesyonelliğin adresidir. Harita ve kadastro uygulamaları gerek bölgesel gerekse ulusal olarak yapılmaktadır. Yaşam alanlarının sınırlarının tespiti, arazilerin ölçümü, kişisel ve kamusal alanların tespiti ve daha pek çok noktada harita kadastro uygulamalarına ihtiyaç vardır. Bunun ise lisanslı olarak yapılması şarttır.

Kadıköy Lihkab Bürosu olarak lisanslı harita ve kadastro bürosu hizmeti sağlıyoruz. İstanbul genelindeki her türlü harita kadastro gereksiniminde en yakın çözüm ortağınız olmayı başarıyoruz. Alanında eğitimli, deneyimli, birikimli, özverili ve kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte harita ve kadastroya dair her türlü çözümü üretiyor, yola çıktığımız ilk günden bu yana fark yaratan uygulamalara imza atıyoruz.

İstanbul hizmet sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler her zaman yasa ve yönetmelikler eşliğinde müşterilerimizin haklarını korumalarına yardımcı oluyoruz. Hak kaybı yaşamamanız adına özenle çalışıyor, inceliyor, takip ediyor ve her detayı sizlerle paylaşıyoruz. Bütün bunları yaptığımız için de uzun süredir Kadıköy’ün en çok tercih edilen harita, kadastro bürosu olmayı başarmış bulunuyoruz. Başarılarımızı yeterli görmüyor, daima daha iyisi ve daha güvenlisi için çaba sarf ediyoruz.

Firma olarak her zaman en yeni, en modern ekipmanları ve cihazları kullanıyoruz. Güvenilir sonuçlara ulaşıyor, hızlı çözümler üretiyoruz. Bütün bunları yaparken de bütçe dostu fiyatlarımızla başarılarımızı taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR