• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadir Caner Kuaför ve Güzellik Salonu

Adres :

Beyhekim Mah. Gümüştarak Sok. No: 45/g ( Üniversite Toki Konutları İçerisindeyiz ) Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Caner

E-Posta Adresi :

sukran_sen@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (553) 306 44 05

Whatsapp 2:

0 (507) 980 66 65

Konya kuaför sektöründe hizmet veren Kadir Caner Kuaför ve Güzellik Salonu birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Dünya kadın ile güzelleşir ve gerçek anlamını bulur. Her kadın şüphesiz ki çok güzeldir. Ancak daha güzel olamayacakları anlamına gelmemektedir. Bizlerde sizlerin hayal ettiğiniz gibi olabilmeniz için çalışmaktayız.

Alanında uzman kadromuz hem saç hem de cilt bakımında oldukça iddialıyız. Hizmetlerimiz içerisinde saç tasarımı, kesim, boya, gelin saçı yapımı yer almaktadır. Cilt bakımı hizmetlerimiz de ise kırışıklık giderme işlemleri, buz lazer epilasyon, dudak renklendirme işlemi ve lazer epilasyon bulunmaktadır. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en iyi yöntemi olan lazer epilasyon ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Kaş, bir kişinin yüzüne bakıldığı zaman en dikkat çeken nokta olmaktadır. Altın oran kaş tasarımı ile yüzünüze yakışan en güzel kaşlara sahip olabilirsiniz. Cilt bakımı ve kaşın dışında kalıcı makyajda yapmaktayız. Son yıllarda da çok fazla tercih edilen bu makyaj uzmanlık istemektedir. Bizlerde sahip olduğumuz tecrübe ile de çok özel makyajlar yapmaktayız. Türban tasarım merkezi olarak da türbanları daha özel ve hoş bir görünmesini sağlamaktayız. Nişan, düğün gibi özel günlerden bir yere giderken kullanabileceğiniz modellere kadar dilediğinizi yaptırabilirsiniz.

Sizlerde değişim zamanının geldiğini hissediyorsanız doğru yerdesiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almanın da gururunu yaşamaktayız. Daha fazla bilgi almak ve işlemler hakkında sorularınız için bizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler