• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kahramanmaraş Fırtına Cevizcilik

Adres :

Beşenli Mah. Dulkadiroğlu Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mirsad Fırtına

E-Posta Adresi :

firtinamirsad@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 644 23 46

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Kahramanmaraş Fırtına Cevizcilik birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz alanda verdiğimiz hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Yıllardır cevizcilikte faaliyet gösteren aktif bir firma olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en iyi şekilde sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek kurulduğumuz ilk günden beri sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ticari kazancın ötesinde nitelikli hizmetler sunmayı misyon edinmiş bir firma olarak geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.

Kahramanmaraş alışveriş sektöründe verdiğimiz hizmetlerle öncü firmalar arasında yer almaktayız. Cevizcilikte gösterdiğimiz hizmetlerin yanı sıra daha geniş yelpazede sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetler vermekteyiz. Firma olarak; taze ceviz satışı, ceviz fidanı, cevizli sucuk satışı, organik meyve satışı, üzüm pekmezi satışları yapmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz lezzetleri bulabileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Müşterilerimize kazançlı alışveriş keyfini yaşatmak adına hizmet politikamızı ilk günden beri istikrarlı bir şekilde sürdürmekteyiz.

İstifadenize sunduğumuz ürünleri en doğal ve organik haliyle bulabileceğiniz bir firma olarak bölgemizde hizmet vermekteyiz. Hitap ettiğimiz müşteri kitlesiyle hizmet kalitemizi her defasında tescillemekteyiz. Sizlerin talep ve beklentileri doğrultusunda yürüttüğümüz hizmetlerimizle her daim huzurunuzdayız. Tüm ürünlerimizi bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla istifadenize sunmaktayız. Hizmet kalitemizi makul fiyatlarla taçlandırarak sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Deneyimli ve uzman personellerimizle sizlere nitelikli ve güler yüzlü hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler