• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kainat Cleaning

Adres :

Kılaban Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şırnak » Uludere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nergiz Altürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kainatcleaning@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 932 96 38

Hizmet ve temizlik sektöründe, firmamızla tanışmak isterseniz Şırnak / Uludere de bulunmaktayız. Artan dünya nüfusu ile kullanılan kimyasalların ve taşıma araçlarının sayısının yükselmesi ile dünya kirliliğimiz gün geçtikçe artmaktadır. İnsanların yaşadıkları veya çalıştıkları ortamda ise yoğunluktan ve koşuşturmadan dolayı temizliğe ayrılan süre azalmaktadır. Bundan dolayı çoğu kişiler işyerine ve evine temizlik hususunda yardımcı olabilecek bir şirket arayışına girmiştir. Bu arayışınızı sonlandırmak adına kurulan firmamız sizler için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Sektörde sizlerin ihtiyaç ve taleplerinizi en kapsamlı şekilde karşılayabilecek firmanın biz olduğunu görüyoruz. Diğer çalışmalarımız ise profesyonel ilaçlama, halı yıkama , ev temizliği, koltuk yıkama, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, bina temizliği, apartman merdiveni temizliği şeklinde sıralanmaktadır.

Temizlik sırasında kullandığımız makinalar son teknoloji olmakla birlikte markalı deterjan ürünlerini tercih ediyoruz. Sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsuru bulundurmuyoruz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak bizleri bir adım öne taşımaktadır. Tekrar tercih sebebi olmak işimizi ne kadar doğru yaptığımızı göstermektedir.

Bugünü değil yarınını düşünen müşterilerimiz düzenli olarak yanlarında bizleri görmekten mutluluk duyuyorlar. Eğer ki bizlere ulaşmak isterseniz telefon numaralarımızdan arayabilir, iletişim adresimizden firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizlere kaliteli ve hijyen dolu bir temizlik hediye ediyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR