• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalaycıoğlu Kasabı

Adres :

Ayvazlar Köyü Yeni Mücavir Alan İçinde Mevkii Kaya Cad. 233/a Zonguldak » Çaycuma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıfat Kalaycıoğlu

E-Posta Adresi :

arhankalayci@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (535) 960 67 36

Whatsapp 2:

0 (551) 447 95 67

Alışveriş sektöründe Kalaycıoğlu Kasap sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Sağlıklı et ve et ürünlerini toptan ve perakende satışını yapmak için Zonguldak/ Çaycuma’ da açılışını gerçekleştirmiştir. Bulunduğumuz alışveriş ve kasap sektöründe, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çalışma şeklimiz ile, gün geçtikçe başarılarına yenisini eklemektedir.

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerimiz için güvenilir tedarikçilerden satın aldığı et ve et ürünlerini reyonlarına yerleştirmektedir. Helal kesim sertifikası bulunan ve Türk örf ve adetlerine uygun kesimi gerçekleştirilen hayvanları firmamızda sergiliyoruz. Bünyemizdeki deneyimli kasaplarımız parçalama ve paketleme işini müşterilerimizin taleplerine uygun olarak tamamladıktan sonra raflarına yerleştirmektedir.

Et ve et ürünlerinin düzenli tüketimi insan sağlığı için oldukça önemlidir. İçerisinde protein, demir ve çinko bulundurmaktadır. Kan yapıcı ve kansızlığı önleyici özelliği ile en değerli hayvansal gıdadır. Özellikle büyüme çağındaki çocuklar için, büyümede önemli etkileri bulunmakla birlikte bedeni canlı tutarak, güçlü kılar.

Kaliteden ödün vermeden faaliyetimizi sürdürmekte devam ettirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma sistemimiz ile başarılarımızı gün geçtikçe artırmaktayız. Firmamız bünyesinde deneyimli ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile disiplinli, titiz ve özverili bir çalışma sergilemekteyiz. Hijyen ve temizlik hususunda son derece hassas davranan firmamız, tek bir ince ayrıntıyı bile gözden kaçırmamaktadır.

Siparişleriniz için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. En kısa sürede hazırlanan siparişleriniz kapınıza kadar getirilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR