• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalem Mutfak Dekarasyon

Adres :

Deregümeköyü / Isparta Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kalem

E-Posta Adresi :

alikalem95@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 773 78 47

Whatsapp 2:

0 (532) 773 78 47

Kalem Mutfak Dekorasyon olarak; iç dekorasyon konusunda sektöründe lider firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. Isparta Merkez’de hizmet veren iç dekorasyon firmamız kalite ve makul fiyatları tek çatı altında sizlere sunmaya devam ediyor. Uzun süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız, uzman ve bir o kadar da tecrübeli kadrosuyla işini en kaliteli şekilde yapmaya devam ediyor. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve yapım aşamasındaki hassaslığımızla diğer işletmelerden ayrılan firmamız, sizlere güven ve kalite hissiyatı vermeye devam ediyor. Sürekli kendini yenileyen ve çağa ayak uyduran ekibimizle tempolu bir şekilde çalışıyor ve kendimizi sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz.

İç dekorasyon konusunda tecrübeli ve ekip çalışmasına yatkın kadromuzla pek çok dekorasyon faaliyetlerini sizler için hallediyoruz. Ray dolap sistemleri, kapı montajı, dolap montajı, dolap imalatı ve çeşitli mutfak modelleriyle siz müşterilerimizin uğrak mekanı olmaya devam ediyoruz. Daha birçok ilgi çekici hizmet çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Kalem Mutfak Dekorasyon, genç ve dinamik çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleriyle evinize ve iş yerlerinize kadar gelerek çeşitli dekorasyon ve montaj işlemlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyor. Her geçen gün sizlerden aldığımız geri bildirimler ve yorumlar ışığında kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Isparta Merkez Mutfak ve İç Dekorasyon şubemizde siz Ispartalıları ve başka şehirlerden gelen misafirlerimizi hizmetlerimiz hakkında bilgilendiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR