• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kamer İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri

Adres :

Gazi Süleymanpaşa Mah. 3001.sok. Kat: 1 No: 5/c Akyazı Sakarya Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meryem Sağlam

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 237 03 33

Kamer İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri markamız, kendi alanında oldukça başarılı seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta ve sektör bünyesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Sakarya Akyazı inşaat mühendisliği ve mimarlık hizmetleri işletmemiz kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almakta ve değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Sakarya ili Akyazı ilçede yer alan genel şube merkezinde yer alan firmamız, oldukça genç ve dinamik bir mühendis ve mimar kadrosuna da sahiptir.

Profesyonel seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkan Kamer İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri markamız, nispeten oldukça uygun fiyatlı danışmanlık hizmetlerini de işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Firmamız; zemin etüt işleri, imar planı uygulamaları, inşaat taahhüt hizmetleri, inşaat plan proje işleri, zemin tespit tutanağı hazırlama çalışmaları, kaba inşaat hizmetleri ve yapı aplikasyon kroki hazırlama çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

Pek değerli müşterilerinin memnuniyeti için sektör bünyesindeki hizmetlerine oldukça büyük bir azim ile devam etmekte olan Kamer İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri markamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde söz konusu firmamızın envaiçeşit teknik hizmetlerine; marka GSM telefon numaramız, işletme internet web sitemiz, kurumsal e-posta adresimiz veya genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR