• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kanaat Medikal Sağlık Ürünleri

Adres :

Huzurevleri Mahallesi 77215 Sokak Hacı Mehmet Akgün Apartmanı Altı Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Marabi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kanaatmedikal@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 103 29 82

Whatsapp 2:

0 (544) 417 49 43

Sağlık sektöründe vazgeçilmez ürünlerin satışını yapan firmalardan Kanaat Medikal Sağlık Ürünleri birmilyonnokta.com un üyesidir. Adana medikal ve tıbbi cihaz sektöründe faaliyette bulunan firmamız zengin içerikli ekip ve malzemeleriyle büyük bir firmadır. Hasta bezinden çocuk bezine, hidrofilik idrar sondasından tıbbi ekipmanlara kadar çok çeşitlilikte ürün satışı yapılmaktadır.

Firmamız için müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet çok önemli iki kriterdir. Yıllardır yer aldığımız sektörde emin adımlarla ilerlememizin en temel nedeni müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlayabilmiş olmamızdır. Medikal ürünler sağlığımız için çok çok önemlidir. Bu nedenle medikal ürünler alınırken bilinen kaliteli markaların ürünlerinin alınması sağlık açısından doğru bir seçim olacaktır. En çok bilinen medikal ürünler; bel ve boyun gibi sık ağrıyan bölgelerin olması gerektiği gibi durmasına destek veren şekillendirici bantlar, özellikle bebekler ve nefes darlığı sorunu olanların kullandığı buhar makineleri, tansiyon aletleri, tekerlekli sandalye ve ateş ölçer olarak sayılabilir. Bu şekilde herkesin alabileceği ürünlerin yanı sıra müşteriye özel üretilen medikal ürünler de bulunmaktadır.

Medikal ürünler her geçen gün gelişen sağlık sektörüyle birlikte gelişmektedir. Teknolojiye uyumlu pek çok medikal ürün yenilenmektedir. Firmamız da bu gelişmeleri takip etmekte ve müşterilerimizin sağlıkları için yeni ürünleri tedarik etmektedir. Personellerimiz işlerinde uzman, müşteri ve çözüm odaklı çalışırlar; müşterilerimizin yaşadığı sorunu analiz ederek en uygun malzeme ya da ürünü kendilerine sunarlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR