• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kapella Beauty Studio

Adres :

Rüştü Şardağ Cad.no: 55/ C İpek Apartmanı (eski İzsu Çaprazı) Karşıyaka İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ezgi Aydemir - Sinem Koyu

E-Posta Adresi :

kapellaguzellik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 934 67 09

Günümüzde güzellik merkezi sektörüne gün geçtikçe artan yoğun bir talep olduğu bilinmektedir. Bu iştah kabartan talebi gören ve güzellik merkezi adı altında hizmet verilen bazı yerlerde, profesyonel çalışmayan ve gerekli hijyen standartlarını sağlamadan işlem yapılmaktadır. Sonucunda da insanların sağlıklarından olma riski doğurabilecek istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Kapella Beauty Studio olarak bizler gerekli hijyen şartlarına sahip bir ortamda, tüm uygulamalarımızda işinin ehli uzman kişiler tarafından hizmet vermekteyiz.

Kalite birinci önceliğimiz olup, gerek uzmanlarımızın yeterliliği, gerekse kullanılan malzemelerin sağlık açısından uygunluğu bizler için son derece önemlidir. Nitekim menşei ve içeriği bilinmeyen, ucuz kozmetik ürünlerini kesinlikle tercih etmiyoruz. İzmir Güzellik Merkezi sektöründe sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına, sektörde kendini kanıtlamış güvenilir markalarla çalışmak her zaman tercih sebebimizdir.

Güzellik herkesin hakkıdır ve güzellik bir lüks değil, bir ihtiyaçtır. Gerçekleştirdiğimiz profesyonel uygulamalarla kaliteden ödün vermemeyi prensip edinmiş bir işletmeyiz. Cildinize gereken özeni gösterecek bir marka olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Merkezimizde sizin için en uygun kaş, kirpik ve tırnak tasarımları, cilt bakım tedavileri, ozon terapi, nem terapisi, vakumlu hydrafacial uygulaması, leke açıcı ve besleyici serum, uzmanlarımız tarafından verilen hizmetlerimizden bazılarıdır. Uzmanlarımız tarafından ihtiyaçlarınıza göre yapılacak küçük dokunuşlarla, güzelliğinizi ortaya çıkaracak ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak hizmetlerimizden mutlaka faydalanmalısınız. Merkezimizde gerçekleştirilen tüm uygulamalar ve hizmetlerimizden uygun fiyat garantisi ile faydalanmak herkesin olduğu kadar sizin de hakkınız. Size sunduğumuz ayrıcalıklardan faydalanmak için randevu almayı unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR