• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaalı̇zade Cafe Restaurant

Adres :

Balıklıdere Mah. Cumhuriyet Cad. No: 165 Hatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Karaalı̇oğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 322 59 94

Lezzetli yemekleri ile adından çokça söz ettiren restoranımız Karaalizade Cafe Restaurant, birmilyonnokta.com üyeliğinde sizlere hizmet sunmaktadır. Firmamız Hatay restaurant sektöründe birçok başarıya imza atarak kendini tanıtmayı başarmıştır. Firma olarak amacımız sizlere en lezzetli, güvenilir, titiz hazırlanan kaliteli ürünler sunmaktır. Yüksek müşteri memnuniyeti için bunları yaparken de olabilecek en uygun fiyatları sizlere vermeye çalışıyoruz.

Şirketimizde yiyeceğiniz tüm yemekler özenle ve titizlikle sizler için taze olarak hazırlanmaktadır. Restoranımızda çalışan ekip arkadaşlarımız işlerinde çok titiz çalışmaktadırlar. Ekip arkadaşlarımız işlerinde çok başarılı ve deneyimli isimlerden oluşmaktadır. Yemekleri yapan aşçımız ve ustamız oldukça profesyonel çalışmaktadır. Mutfağımızda hiçbir sorun ile karşılaşmamak için görev dağılımı ve iş bütünlüğü mevcuttur. Sizleri asla mağdur etmemek için tüm çalışanlarımız yoğun mesailer harcamaktadır.

Restoranımızda bulunan yemekler son derece kaliteli ve günlük olarak temin edilen malzemelerden üretilmektedir. Siparişiniz üzerine en kısa sürede hazırlanıp sıcak bir şekilde masanıza servis edilmektedir. Dilerseniz paket yaptırıp daha sonra yiyebilirsiniz. Dilerseniz de web sitemiz veya iletişim numaramız aracılığıyla bulunduğunuz yere sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz ustamız tarafından özenle hazırlanıp paketlenmektedir. Sipariş verdiğinizde de yemeklerimiz çok sıcak bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Kuryemiz 30-45 dakika içerisinde yemeğinizi sizlere teslim etmektedir.

En lezzetli, kaliteli ve güvenilir yemekleri olabilecek en uygun fiyatlara yemek için sizleri Karaalizade Cafe Restaurant’a bekliyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR