• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karabey Çiftliği ( Kemalpaşa Kurbanlık Satışı )

Adres :

Aşağıkızılca Mahallesi Küme Evleri Mevki No: 75 İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kemal Turgut

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 646 38 20

Karabey Çiftliği markamız, kendi alanında en popüler işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkmakta ve sektör bünyesindeki envaiçeşit hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. İzmir Kemalpaşa tarım ve hayvancılık işleri kapsamında kendi alanında en çok tercih edilen markalardan birisi olan işletmemiz, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü ticari kaygının üzerinde tutması ile öne çıkmaktadır. Sektöründe yüksek deneyim sahibi işletme personelini de marka bünyesinde ihtiva eden markamız, oldukça cazip fiyatlı büyükbaş ve küçükbaş hayvan satış hizmetleriyle de öne çıkmaktadır.

Karabey Çiftliği (Kemalpaşa Kurbanlık Satışı) işletmemiz, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet portföyünü de firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Temel tarım ve hayvancılık işleri alanında kendi sektöründe en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olarak öne çıkan firmamız; kurbanlık satış hizmeti, akika kurbanı satış çalışmaları, gezen tavuk yumurtası satış hizmetleri ve adaklık kurban satış hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Büyükbaş ve küçükbaş hayvan satış hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede hizmet skalası ile öne çıkmakta olan Karabey Çiftliği (Kemalpaşa Kurbanlık Satışı) işletmemiz, oldukça makul ve uygun fiyatlı bir ürün portföyüne de sahiptir. Söz konusu markamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde firmamızın envaiçeşit satış hizmetlerine; işletme GSM telefon numaramız, marka web sitemiz veya genel şube merkezimiz aracılığı ile direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR