• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaca İletişim

Adres :

Karalar Mah. Hükümet Cad. No: 6/1 Çankırı » Çerkeş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Danacıoğlu

E-Posta Adresi :

ahmetdanacioglu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 054 18 18

Whatsapp 2:

0 (538) 080 08 06

Whatsapp 3:

0 (542) 281 18 35

Karaca İletişim firmamız Çankırı Çerkeş’te birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Çağımız iletişim devridir ve bu alanda çeşitli üreticiler özellikle telefonlarda çok büyük yenilikler yapmakta, sürekli yeni ürünler, yeni modeller ve yeni donanımlarla karşımıza çıkmaktadırlar. Bizler de bütün bunları müşterilerimizle en hızlı ve en kaliteli şekilde buluşturuyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çankırı teknik servis sektörüne ilk adımımızı attığımız günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Her defasında müşterilerimizden gelen talepleri eksiksiz karşılamaya gayret gösteriyoruz. Bu yüzden çok geniş bir ürün seçeneği sağlıyor, herkesin ihtiyaçlarına, zevklerine ve bütçesine hitap edecek zenginlikleri tercihe açıyoruz. Müşterilerimizin en son teknolojilere bütün dünya vatandaşları ile aynı anda ulaşabilmelerini esas alıyoruz.

Sıfır telefon satışlarımızda dünyanın en iyi markalarının en yeni modellerini kısa sürede stoklarımıza dahil ediyoruz. Farklı özelliklerde, her bütçeye hitap eden sıfır telefonları piyasa koşullarında en ideal fiyatlarla satışa açıyoruz. Aynı zamanda 2. El telefon alım satımında da hizmet veriyor, farklı ihtiyaçlara hitap edebilmek adına tamamı sağlam, güvenilir ve kaliteli 2. El telefon satışlarımızla da müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Firma olarak telefonlarınızda karşılaştığınız sorunlara karşı da teknik servis desteği sağlıyor, her türlü tamir ve onarımları kısa sürede, garantili olarak yerine getiriyoruz. TL yükleme noktası, fatura ödeme noktası ve cep telefonu aksesuarları satış noktası olarak da çözüm üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR