• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaca Koltuk Yıkama

Adres :

Kepez Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Karaca

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 001 50 32

Whatsapp 2:

0 (531) 904 80 44

Firmamız; Çanakkale temizlik sektöründe profesyonel bir hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu güne kadar ev, iş yeri, ofis ve araç koltuklarınızın temizlenmesi konusunda en ekonomik ve en hijyenik temizliği sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızın amacı kendi imkanlarınız ile temizliği mümkün olmayan koltuk, kanepe, çekyat, yatak, battaniye, yorgan, stor perde vb. gibi ev tekstili ürünlerinizin temizlik hizmeti vermektir.

Öncelikle firmamıza iletişim adreslerimizden ulaşıp, randevu talep ediyorsunuz. Randevu tarihinizde alanında profesyonel, özverili ve güler yüzlü çalışma ekibimiz ile adresinize geliyoruz. Koltuklarınızı ileri teknoloji makinelerimiz ve anti bakteriyel temizlik malzemelerimiz ile temizliyoruz. Temizlik işlemi sırasında ister ev ister araç ya da iş yeri koltuklarınız olsun; koltuk kumaşının tür ve özelliklerine göre makine ayarları kullanılır. Dolayısıyla yıkama esnasında ve sonrasında koltuklarınızın kumaşında herhangi bir deformasyon yaşamazsınız.

Yıkama esnasında kullandığımız makineler son teknoloji cihazlar olup, vakumlayarak yıkama işlemini gerçekleştirir. Böylelikle koltuk süngerlerinin içine hapsolmuş kir ve bakteriyi içine çeker. Mobilyalarınız ilk günkü parlaklık ve temizliğini kazanır.

Firmamızın temel çalışma prensibi koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Sektördeki birçok firmadan farklı olarak kaliteli hizmet ve güven anlayışımız ile müşterilerimizin memnuniyeti optimum düzeyde oluşturmak için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Bizi işimize bağlayan en büyük etken müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşlerdir. Dolayısıyla insan ve çevre sağlığına verdiğimiz hassasiyet ile geleceğe emin adımlar ile yürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR