• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaduman Dekorasyon

Adres :

Erhanlar Mah. Sağlık Cad. No: 24 Erzurum » Karaçoban

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Karaduman - Hakan Karaduman - Muhammed Karaduman

E-Posta Adresi :

bayram25610@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 956 63 38

Whatsapp 2:

0 (534) 768 38 68

Whatsapp 3:

0 (539) 966 18 09

Hepimiz zaman zaman bazı konularda değişime ve yenileşmeye ihtiyaç duyarız. Bu değişim kimi zaman kişisel bakımınız üzerine, kimi zaman işiniz üzerine kimi zaman da yaşadığınız ve çalıştığınız yer üzerine olabilmektedir. Kişinin bulunduğu ortamda; boyası, dizaynı ve içindeki eşyalar gibi etkenler kişinin o anki moral ve motivasyonuna direkt olarak etki etmektedir. Bu yüzden evinizin ve iş yerlerinizin tasarımını işinde uzman ekiplere bırakmanız siz ve sevdikleriniz için çok daha iyi olacaktır. Her insan hayal ettiği evde yaşamak ister ve bu kişinin en doğal hakkıdır.

Odanız ne kadar küçük olursa olsun bizim gibi işinde uzman bir ekibin ellerinde saatler içinde çok farklı bir yere dönüştürülür.

Karaduman Dekorasyon ekibi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli ve temiz hizmeti sunmaktayız. Karaduman Dekorasyon ekibi olarak Erzurum iç dekorasyon denince ilk akla gelen isimlerden olmanın mutluluk ve gururunu yaşamaktayız. Ekibimiz işinde oldukça profesyoneldir sizin tek yapmanız gereken hayallerinizi ekibimize anlatmak ve hayallerinizin kısa bir sürede nasıl gerçeğe dönüştüğünü seyretmek olacak.

Evde her gece çocuklarınızla birlikte ferah bir odada mükemmel işçilikle hazırlanmış bir televizyon ünitesinin karşısında çayınızı yudumlarken ortamın tadını çıkarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Karaduman Dekorasyon ekibi olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR