• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karakartallar

Adres :

Hoca Cihan Mahallesi Mantar Sokak No: 14/a Selçuklu/konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Tuna

E-Posta Adresi :

ibrahimtuna34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 574 06 82

Whatsapp 2:

0 (531) 574 06 82

Spor yapmak ve spor aktiviteleri ile ilgilenmek çocukluk yaşlarından itibaren başlanması gereken ve düzenli olarak yapılması gereken önemli aktivitelerdir. Hem sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmak, hem de kendinizi belirli bir alanda geliştirmek kariyer açısından büyük avantajlar sağlayacaktır. Bu yüzden kaliteli ve profesyonel hizmet sağlayan, tecrübeli eğitmen ve yeterli ekipmanı bünyesinde barındıran bir kurumdan hizmet alabilirsiniz. Bizler Karakartallar olarak sizlere bu konuda profesyonel destekler sağlamaktayız.

Karakartallar olarak Konya ilinin Selçuklu ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli gençlerimize bu hizmetleri sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Konya spor alanında halkımız tarafından terci edilen kaliteli kurumlar arasında yer almaktayız. Gelinen bu konumun korunması ve daha yüksek kaliteli hizmetler verilerek en iyi hizmeti sunma adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Salonumuzda sizlere jimnastik, karate, kilo verme, kilo alma, personal training, insanity, core training, masa tenisi gibi birçok farklı alanda profesyonel hizmetler sağlamaktayız. Sağladığımız bu hizmetimizde kaliteli, yeni ve spor standartlarına uygun ölçülere sahip olan ürünler ile gerçekleştirmekleyiz. Bu sporları profesyonel olarak yapabilir hale gelmeniz için alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve bilgili eğitmenlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Eğer sizlerin de spor aktiviteleri yapmaya ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Karakartallar olarak bizler sizlere bu hizmetleri sağlamaktan büyük mutluluklar duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR