• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karapati Veteriner Kliniği

Adres :

Meydankavagı Mah.ismail Cem Cad No: 38 B Muratpaşa / Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Özkan Karabacak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 273 16 65

Whatsapp 2:

0 (536) 273 16 65

Antalya evcil hayvan sektörü içerisinde yer alan veteriner kliniğimiz, bu sektör içerisinde en kaliteli ve en ilgili veteriner kliniği hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Evcil hayvanlarınız sağlığı için en teknolojik sistemleri kullanan veterinerlerimiz en iyi tedavi yöntemlerini sunmaktadır. Evcil hayvanınız için öncelikle tetkik yapan veterinerlerimiz, sorunun üzerinden gelmek için en iyi ekipmanı kullanır. Bu alanda teknolojinin önemli bir yer tuttuğunuz bildiğimiz için alanımızda en kaliteli donanımı bir arada topladık.

En iyi veteriner hekimlerinden biri olarak Antalya içerisinde tanınan firmamız, evcil hayvanınız için cerrahi müdahaleleri en kısa sürede, uygun ekipman ile yapmaktadır. Bu alanda başarımız ile biliniyor ve alanında en iyi firma oluyoruz. Hayvan cerrahi müdahalede bir numara olan firmamız, sorunun üzerinden gelmek için beklemeyecek ve en kısa sürede evcil hayvanınızı sağlığına kavuşturacaktır.

En yakın veteriner kliniklerinden biri olarak, hayvan cerrahi müdahale, evcil hayvan cerrahi müdahale, evcil hayvan aksesuarları, hayvan kısırlaştırma işlemleri ve kedi köpek banyo hizmeti verilmektedir. Tüm bu hizmetler işinin ehli ve eğitimli olan veterinerler tarafından verilmesi gereken hizmetlerden biridir. Bizlerde bu alanda eğitim almış olan veterinerimiz ile kaliteli, başarılı ve kısa sürede hizmeti sizlere sunuyoruz.

Hayvan aksesuarları olarak aradığınız kalitede ve çeşitteki ürünü bizlerde en uygun fiyata rahatlıkla bulabilirsiniz. En kolay şekilde hayvan aksesuarlarına ulaşmak için bizlere adres bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR