• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karapınar Eredem Pastanesi

Adres :

Apak Mahallesi Konya Caddesi Şencan Apart. No : 50 Konya » Karapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Yağar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 866 92 42

Birmilyonnokta.com üyesi olan Karapınar Eredem Pastanesi isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi değerli firmamız, kendini güncelleyerek yepyeni hizmetler ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Pasta ve pastane hizmeti sunmakta olan firmamız, atıştırmalık konusunda sizlerin tek alternatifi olmaktadır. Bu sektörün en kaliteli ve güvenilir hizmetini sunmakta olan firmamız oldukça yoğun bir şekilde rehavet görmektedir. Bugünden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, birçok organizasyonunuza ev sahipliği yapmış ve eşsiz lezzetlere sahip sunumları ile misafirlerinizi ağırlamıştır.

Konya pasta pastane, işinin ehli çalışan kadrosu ve oldukça ferah mekânı ile yüzlerce müşterisine peşi benzeri olmayan bir hizmet sunmuştur. Nişan, öğretmenler günü, mezuniyet partisi, doğum günü, kurumsal toplanma ve eğlenme gibi organizasyonlara ev sahipliği yapan firmamız, en özel hizmeti sunarak organizasyonunuzu kendi hizmeti ile taçlandırıyor. Daha önce eşi benzeri bir hizmet ile karşılaşmadığınızı iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Teli ve güvenilir hizmeti çok uzaklarda aramanıza gerek yok çünkü firmamız, hemen yanı başınızda hizmetinizdedir.

Gece gündüz demeden çalışıp çabalayan ve sizlere kaliteli bir hizmet sunmaya çalışan firmamız, uygun fiyatları ile sizlere hizmet sunmaya hazırdır. Bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşarak anında dilediğiniz pastayı veya kurabiyeyi sipariş edebilir ve lezzeti doruklarda yaşayabilirsiniz. Ayrıca geçmiş organizasyonlarda yapmış olduğumuz ev sahipliğine dair görüntülere sosyal medya hesabımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar