• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karasu Lihkab Bürosu

Adres :

Kabakoz Mahallesi Mevlana Caddesi Vatan İş Merkezi No: 32/5 Sakarya » Karasu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgut Hıdıroğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 553 09 27

Sakarya Karasu İlçesi’nde hizmet veren Karasu Lihkab Bürosu, birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız, Karasu ve çevresinde harita mühendislik alanında hizmet veren lisanslı bir kuruluştur. Lihkab, kelime anlamıyla, bir harita mühendisinin lisanslı olarak kamu adına yaptığı işi yürüttüğü özel ofislere denir. Lihkab lisansı ise; kamu veya özel sektörlerde en az on yıl çalışmış olmak koşulu ile altmış beş yaşını doldurmayan harita ve kadastro mühendislerine sınavla verilmiş haklardır. İşte bu haklara sahip ofisimiz lisanslı bir Lihkab ofisidir.

Sakarya hizmet sektöründe hizmet veren firmamız, uzun yıllardır sektörde çalışmış, deneyimli harita ve kadastro mühendisi Turgut Hıdıroğlu tarafından kurulmuştur. Firmamız, projenin tabanını oluşturan, arazinin topografik durumundan başlayarak bütün ayrıntıları gösteren hazır harita çizimlerini yapmaktadır. Arazi içinde bulunan eğimler ve varsa içindeki yapılaşmalar bu hazırlanan haritada işaretlenip gösterilir.

Firmamız, kavşak, şehirlerarası karayolları ve şehir içi yolların düzeltilmesi ile ilgili düzenlemeleri bir pafta üzerinde belirterek projesini hazırlar. Fotogrametrik cihazlarla yeryüzü şekilleri, arazi ve yapıların fotoğrafını çekerek ve ölçümlerini yaparak haritasını çıkarır. Firmamız yaptığı ölçümlerle hata payını en aza indirerek hassas ölçümler yapmaktadır.

İşlerini son derece titiz ve dikkatli bir planlama çalışması ile yürüten firmamız, müşteri kitlesinden aldığı olumlu enerji ile çalışmalarına hız vermiştir. İleride de hedefimiz; yaptığımız işlerle sektörümüzde öncü firmalardan biri olmak, ülke ekonomisine daha da katkıda bulunarak kalite ve güvenli hizmet sunan firmalar arasında örnek olmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR