• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karataş Direksiyon

Adres :

2. Küçük Sanayi Sitesi 10. Ada 5. Blok No: 6 Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Karataş

E-Posta Adresi :

karataskadir0005@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 808 28 08

Whatsapp 2:

0 (546) 808 28 08

Afyonkarahisar içerisinde otomobillerinizi gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz bir oto servis ve tamirhane dükkânı arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Sahip olduğumuz deneyimli ekibimiz ve teknolojik ekipmanımız ile birlikte en kaliteli ve en profesyonel Afyonkarahisar oto servis ve tamirhane hizmetini sizlere sunuyoruz.

Otomotiv sektöründe en çok ihtiyaç duyulan oto tamir ve tamirhane hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır. Afyon merkezde yer alan tamirhane merkezimizde hizmet vermekte olduğumuz alanlar içerisinde, hidrolik direksiyon servisi, eps elektronik tamiri, direksiyoncu, eps elektronik sistemleri, eps elektronik bakımı, hidrolik direksiyon sistemleri, afyon merkez eps elektronik servisi, hidrolik direksiyon tamiri ve hidrolik direksiyon onarımı, hidrolik direksiyoncu, hidrolik direksiyon bakımı yer almaktadır. Tüm bu hizmetleri sunan ekiplerimiz alanlarında uzman ve deneyimli kişilerden oluşur.

Afyon merkez eps elektronik tamiri konusunda güvenebileceğiniz firmalardan biri olarak bu alanda en kaliteli ve birbirinden yeni uygulamalarımız ile modern tamir yöntemlerini de sizlere sunmuş oluyoruz. Aracınız için sizler de en güvenilir ve en kaliteli direksiyon onarımı ve bakımı yapacak firmayı arıyorsanız eğer doğru adresi bulmuş bulunmaktasınız. Afyon içerisinde en çok tercih edilen oto servis ve tamirhane firmalarından biri olarak en uygun fiyata hizmetlerimizi sunmaktayız. Hem uygun fiyatlı hem de güvenilir bir firma arayışında iseniz bizleri tercih edebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan diğer detayları da bize sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR