• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karataş Ticaret - Yayladağı İnşaat Yapı Market

Adres :

Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Hatay » Yayladağı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 246 88 13

Hatay yapı malzemeleri alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile kaliteli şekilde hizmet veren firmamız Karataş Ticaret - Yayladağı İnşaat Yapı Market birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır.

İhtiyaca yönelik şekilde hizmet veren firmamız sizler için su tesisat malzemeleri satışı, elektrik malzemeleri satışı, inşaat malzemeleri satışı, boya malzemeleri satışı, jeneratör satışı ve hırdavat malzemeleri satışı gibi pek çok malzemenin satışını yapmaktadır.

Her zaman en kaliteli malzemelerin satışını yaparak sizleri memnun ediyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlar ile hizmet vererek ekonomik açıdan da yanınızda oluyoruz. Aradığınız ürünü marketimizde kolayca bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılıyoruz.

İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi güler yüzle karşılayarak güzel bir şekilde ağırlıyoruz. Akıllarına takılan soruları teker teker cevaplayıp istedikleri ürünleri bulmalarında yardımcı oluyoruz. Ürünlerimizin nasıl kullanmanız gerektiğini de sizlere anlatıyoruz. Daha sonra bütçenize uygun fiyatlar sunarak sizleri mutlu ediyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve avantajlı tekliflerimizden yararlanmak için telefon numaramızdan bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet hakkında yardımcı oluyoruz.

Dilerseniz iş yerimize gelerek de daha detaylı bilgi alabilir ve ürünlerimizi yakından görebilirsiniz. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için her şeyi yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR