• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karataşlar Tarım ve İnşaat

Adres :

Olgunlar Mah. Sultan Fatih Cad. No: 86/b Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taha Berk Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 202 58 77

Whatsapp 2:

0 (536) 831 09 99

Karataşlar Tarım Ve İnşaat firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Elazığ yapı malzemeleri sektöründe hizmet veren firmamız Karataşlar Tarım Ve İnşaat firması olarak sizlere birçok farklı türde hizmeti sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler çok büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerdir.

Firma olarak sunduğumuz hizmetlerden ilki inşaat alanındadır. İnşaat alanındaki hizmetlerimiz kısaca şöyledir; çimento satışı, inşaat kumu satışı, yapı malzemeleri satışı, nalbur malzemeleri satışı ve toptan inşaat malzemeleri satışını sizlere sunmaktayız. Bunun yanında sizlere inşaat alanında kullanılmak için daha bir sürü hizmetimiz bulunmaktadır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden diğeri tarım alanındadır. Tarım alanında sunduğumuz hizmetler tarım için gerekli olan malzemelerin tamamını sizlere sunmaktayız. Tarım alanında sizlere sunduğumuz araçlar tüm insan sağlığına uygun ve güvenli ürünlerdir. Yine bu hizmetimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz en üst kalite ürünlerden olup firmamız tarafından özenle sizlere sunulmak için seçilmiştir. Sunduğumuz tüm hizmetler uygun kullanım şekli ile de uzun ömürlü bir kullanımda sizlere sunmaktadır.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız profesyonel ve deneyimli insanlar olup sizlere ihtiyacınız doğrultusunda en uygun şekilde yardımcı olmak için çalışmaktadır. Yine firmamız sizlerin memnuniyeti için sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri uygun ve sabit fiyatlı bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR