• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karatay Dinlenme Tesisleri Eren 2 Oto Makas ve Körük

Adres :

Çevre Yolu Üzeri Karatay Dinlenme Tesisleri Silopi/şırnak Şırnak » Silopi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Eren

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 549 06 82

Whatsapp 2:

0 (544) 875 33 18

Aracınızın tamiri için servis seçimi son derece önemlidir. Şırnak Oto Servis ve Tamirhane alanında yılların kazandırdığı tecrübemiz ve işini layıkıyla yapan deneyimli ustalarımız ile kaliteli hizmetin adresiyiz. İşine güvenen ve arkasında duran bir anlayışla faaliyet yürüten işletmemiz, aracınıza gerekli özeni göstererek doğru ve hızlı çözümler üretmektedir. Uygun fiyat avantajları sunarak, maliyet konusunda da sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, sahip olduğumuz teknik ekipmanlar ve personellerimizin bilgi birikimleri ile mutlaka bir çözüm yolu bulunmakta ve sorununuz giderilmektedir. Lastik değişimi, motor ve diğer mekanik akşamlarla ilgili arızalar ve her türlü bakım konularında sektörde kalitesini ispatlamış bir firmayız. Sektörün gerekleri doğrultusunda gelişimimizi sürekli bir hale getirerek, gelişmelere ayak uydurma konusunda hep daha iyisini arzulamaktayız. Müşterilerimizden aldığımız destekle ve sağladığımız karşılıklı güvenle işimizin kalitesini yukarılara taşımanın gururunu yaşıyoruz.

Arıza yapan araçların sorunlarının kaynağı gerekli teknik ekipmanlarımız ile tespit edilmekte ve en hızlı şekilde tamiri gerçekleştirilerek sizlere teslimi sağlanmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde sorunlarınıza deneyimli çalışanlarımız tarafından uygun çözümler bulunacak ve aracınızı bize teslim etmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Bugün bilinen ve tanınan bir firma olmamızda, müşterilerimizin memnuniyetini önceliğimiz edinip, şeffaf ve güvenilebilir bir hizmet politikası yürütmemizin önemi büyüktür. Arızası bulunan araçlarınızı tamiri ve periyodik bakımlarının yaptırılması için güvenle tercih edebileceğiniz firmamızda, siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR