• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karayel Yapı

Adres :

Portakallık Mah. Yenişehir Caddesi Yaldız Sokak No: 1 Karayel Yapı Rize » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Karayel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hsyn.kr1153@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 938 51 20

Whatsapp 2:

0 (543) 878 34 88

Ürün kalitesinden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran, farklı beğenilere seslenen ve rahatlığın adresi haline gelen Karayel Yapı Rize/ Merkez’ de bulunmaktadır. Kuruluşumuzdan itibaren kaliteli hizmet anlayışına devam ettirmekte olan bizler, sizlerle buluşmanın tadını çıkarıyoruz. Edindiğimiz tecrübe ve araştırmalarımıza göre müşterilerimizin farklı yaşa tarzlarına ve mobilya kullanım alışkanlıklarına uygun mobilya üretmek bizim en temel görevimizdir. Bünyemizde bulundurduğumuz teknisyenler, mimarlar ile birlikte sizleri orijinal ve farklı konseptlere götürmekteyiz. Profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere en güvenilir ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin istek ve taleplerini dikkate alarak hayata keyif katan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sektördeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, modern çizgilere ve tarz sahibi mobilyalara bünyesinde yer vermektedir. Kendimizi sürekli geliştirerek ve modern çağa ayak uydurarak, müşteri taleplerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılanmasını sağlıyoruz.

Evlerinize ve iş yerinize farklı konseptler düşünen ve kendi ruhunuzu yansıtacak mobilyalar seçmek isterseniz Karayel Yapı’ ya uğrayın. İşletmemizin tek amacı, müşterilerimizin bizden satın aldıkları hizmet doğrultusunda memnuniyet duymasını sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz satış sonrası görüşlerini almak için sizlerle iletişimi koparmıyorlar. Sizlerin istek, dilek ve şikayetleri bizim için çok önemli bir yere sahiptir. Bizleri tercih eden her müşterimize kaliteli, sağlam ve dayanıklı mobilyaları gönül rahatlığı ile sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Evinizdeki mobilya ihtiyacınız için, bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR