• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karayiğit Veteriner Kliniği

Adres :

Şehit Vedat Kocadallı Mah. Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı No: 72/a Osmaniye » Kadirli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Yiğit

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 348 20 56

Karayiğit Veteriner Kliniği minik can dostlarımız için hizmet vermekte olup, birmilyonnokta.com üyesidir. Evcil ve çiftlik hayvanlarınız için her zaman profesyonel yardıma ihtiyacınız vardır. Onların sağlıkları en az bizim sağlığımız kadar önemlidir. Bu nedenle onlara gerekli özeni göstermeli, sağlık ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermelisiniz. Bu noktada kliniğimiz her zaman sizlere hizmet vermektedir.

Osmaniye veteriner sektöründe hizmet vermekteyiz. Minik dostlarınızın düzenli aşılama, suni tohumlama gibi işlemleri ve yaşayabilecekleri herhangi bir sağlık sorunlarında kliniğimize başvurarak sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için gerekli özeni son derece titizlikle göstermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz kliniğimizde kısırlaştırma uygulaması da bulunmaktadır. Can dostlarınız için güvenle tercih edebileceğiniz kliniğimiz son derece özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Bize güvenle dostlarınızı emanet edebilir, sürecin sonunda sağlığına kavuşmuş halde teslim alabilirsiniz.

Evcil kuşlarınız, kedi ve köpekleriniz için firmamızda mama bulabilir, aynı zamanda evinize sipariş de verebilirsiniz. Hayvanlarınız için en sağlıklı ve lezzetli mamaları kliniğimizden sipariş edebilir, onları sağlıkla ve güvenle besleyebilirsiniz. Aynı zamanda pet shop ürünleri ve kuş kafeslerini de bizden temin edebilirsiniz.

Kliniğimiz sahip olduğunuz evcil hayvanlar ve çiftlik hayvanlarınıza için özenle titizlikle yaklaşmaktadır. Bu sebeple sağlık hizmetlerini karşılamak için gereken özeni son derece göstermektedir. Can dostlarınızı kliniğimize güvenle teslim edebilirsiniz. Biz onların da can olduğunu unutmuyor, en az kendimize gösterdiğimiz gerekli özeni onlara da gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR