• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardelen Buharlı Koltuk Yıkama ( Nevşehir Koltuk Yıkama )

Adres :

- Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Kılıç

E-Posta Adresi :

kilic.50@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 775 68 92

Whatsapp 2:

0 (546) 714 35 34

Temizlik denince Nevşehir’de akla gelen ve hizmetleriyle adından öz ettiren firmamız Kardelen Buharlı Koltuk Yıkama ( Nevşehir Koltuk Yıkama ) birmilyonnokta.com un üyesidir. Nevşehir temizlik sektöründe çalışmalarıyla ünlenen firmamız siz değerli müşterilerimiz için; koltuk yıkama, çekyat ve yatak yıkama, kanepe ve sandalye yıkama hizmetlerini sunmaktadır. Dilerseniz bu hizmetlerin yerinde yapılmasını da isteyebilirsiniz. Eşyalarınız yıkandıktan sonra sanki yeni alınmış gibi olacaklarına dair garanti vermekteyiz.

Firma olarak yaptığımız hizmetlerle müşterilerimizin güvenini kazanmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Evlerde, iş yerlerinde yıkadığınız koltuklarınız ve diğer eşyalarınızın renkleri solar, yıpranır, zaman içinde koltuklarınızın altındaki süngerler çıkmaya başlar. Firmamız tarafından yıkanan koltuklarınıza zarar verecek hiçbir madde kullanılmaz, renkleri canlanır ve kullanım ömürleri uzar. Kullandığımız makineler son teknoloji ürünüdür. Kullandığımız deterjanlar kalitelidir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Bizler firma olarak müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Bu nedenle de eşyalarınıza zarar gelmemesi adına çok dikkatli ve itina ile çalışmalarımız sürmektedir.

Firma olarak hizmete başladığımız ilk günden bu zaman kadar her zaman başarı grafiğimiz yukarı doğru çıkmıştır. Kısa zamanda hizmetlerimiz sayesinde tanınan, beğenilen ve devamlı müşteriler edinen bir firma olduk. Sektörde öncü konumda olan firmamız hep en iyiyi yapma çabasında olmuştur. Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilir, randevu talep edebilirsiniz. Uygun fiyat politikamız ile da müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler