• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardelen Güzellik Salonu

Adres :

Gültepe Mah. Manolya Caddesi No: 25 Sefa 4 Apt. İşyeri 2 A ( Çöplük Yolundayız ) Adana » Sarıçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kardelen Kuru

E-Posta Adresi :

kardelendesing@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 054 90 85

Günlük hayatın karmaşası ve yoğunluğu maalesef hepimizi oldukça yorup yıpratıyor. Bu yorgunluğu ve günlük hayatın yarattığı yıpranmayı bir şekilde üzerimizden atmaya çalışıyoruz. Bu kimi zaman günübirlik bir gezinti, kimi zaman da balkonda kitap okuma ile yapılıyor. Fakat kendine değer veren kadınların ilk aklına gelen deşarj yöntemi ise kaliteli hizmet veren bir güzellik merkezinde içindeki yorgunluğu atmak. Kişisel bakım hepimiz için gerekli bir kavramdır fakat güzellik merkezleri bize bundan çok daha fazlasını verir. Güzel görünmek her kadının temel isteğidir ve hakkıdır.

Biz Kardelen Güzellik Salonu ekibi olarak siz kıymetli müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için her zaman hazırız. Firmamızın temel prensibi müşterilerimizi memnun etmek olduğundan müşterilerimizin düşünceleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Adana güzellik merkezi denince akla gelen ilk isimlerden olmanın mutluluk ve gururunu yaşamakla birlikte kıymetli müşterilerimize de teşekkür ederiz. Kardelen Güzellik Salonu olarak bizi sektördeki diğer firmalardan ayıran temel özelliğimiz, ciddiyet ve samimiyeti aynı çatı altında buluşturmamızdır.

Siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirirken güler yüzümüzden asla taviz vermemekteyiz. Hijyen kavramı firmamız için en önemli konulardan biridir bu sebeple hijyenik şartlardan asla taviz vermemekle beraber çalışanlarımıza da gerekli bilgilendirmeleri düzenli olarak yapmaktayız. Sizler de eşinizin, ailenizin veya arkadaşlarınızın sizi görünce gözlerinin kamaşmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Kardelen Güzellik Merkezi ekibi olarak her daim hizmetinizdeyiz…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR