• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardelen Kaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Ali İhsan Paşa Mahallesi Çevre Yolu Bulvarı 469. Sokak No: 23/a Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hat.kaya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 252 41 03

Whatsapp 2:

0 (505) 252 41 10

Tüm Dünya’da her bireyin eğitim görme hakkı mevcuttur. Bizlerde eğitim hizmeti vermeyi bir görev bildik ve tüm enerjimizi eğitime verdik. Ulaşabileceğimiz herkes bu hakkı sunmak istiyoruz. Eğitimli bireyler yetiştirmek bizlerin bu ülkeye bir borcu olmuştur. İşletmemizde en kaliteli eğitimleri öğrencilerimize vermekteyiz. Öğrencilerimiziz eğitim ihtiyacını en yeni materyallerle karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Tecrübeli ve deneyimli kadromuz ile işimizi ne kadar iyi yapabileceğimizi her geçen gün göstermekteyiz. İnsanlara eğitim hizmetini vermek nesiller boyu saygı duyulan bir iş haline gelmiştir. Bizlerde bu saygıdeğer işi en iyi şekilde ifa etmekteyiz.

Şirketimize gelen öğrencilerimize gerekli olan tüm donanımı profesyonel olarak vermekteyiz. Rehabilitasyon merkezlerimizi kullanarak ihtiyacı olan öğrencileri rehabilite etmekteyiz. Öğrencilerimiz bizler için her zaman ön planda yer almakta ve bizler için çok değerli olmaktadır. Geleceğimiz olan öğrencilere yenilikçi ve dinamik kadromuz ile en yeni ve faydalı eğitim sistemini büyük bir özveri ile vermekteyiz. Onlara en iyi eğitimi vermek bizlere geleceğin en sağlam temellerini attırmaktadır.

Her zaman işletme olarak kendimizle yarışmaya çalışıyor ve her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Afyonkarahisar eğitim sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak işimizi özverili ve disiplinli yapmaya gayret ediyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmeti müşteri memnuniyeti olarak geri alıyoruz. Eğitimde sizlerin memnuniyeti her daim bizlerin sorumluluğundadır. Bu günlerde ve bizleri bekleyen her gün işimizi hep daha ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR